znajdz-swoja-sprezarke

O firmie

Sprężarki SAUER – jakość ukierunkowana na klienta

 

J.P. SAUER & SOHN to 125 lat doświadczeń w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokociśnieniowych sprężarek powietrza i gazów dla przemysłu, stoczni i marynarki wojennej. Nasi klienci mogą oczekiwać od nas wszystkiego co najlepsze (doradztwa, produktów zaawansowanej technologii, obsługi i serwisu) bowiem tak chcemy być postrzegani na rynku.
o-nas-1

Nasze cele osiągamy dzięki polityce firmy ukierunkowanej na ciągły rozwój i zaspokajanie potrzeb klienta. Wysoko wykwalifikowana kadra menedżerska, pracownicy produkcji oraz zespół doświadczonych doradców techniczno – handlowych ma możliwość rozwoju kariery i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i seminariach.

Ukierunkowanie na klienta to najwyższy priorytet firmy J.P. SAUER & SOHN. Osiągamy to poprzez utrzymywanie globalnej sieci serwisu fabrycznego i biur techniczno – handlowych. Poprzez wydawane przez firmę czasopismo dla klientów „Manometr” oraz udział w licznych międzynarodowych wystawach i targach stwarzamy naszym klientom możliwość dostępu do najnowszych informacji o produktach i działalności firmy.


W Polsce

 

ALMiG Kompressoren – lider branży sprężonego powietrza

 

Wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy J.P. SAUER & SOHN jest ALMiG Kompressoren Polska S.A będący polskim oddziałem uznanego w świecie niemieckiego producenta śrubowych i tłokowych sprężarek powietrza firmy ALMiG Kompressoren GmbH.

Współpraca firm SAUER i ALMiG w Niemczech sięga kilkudziesięciu lat , natomiast przedstawicielstwo w Polsce działa od 1996 roku. Siedziba ALMiG Kompressoren Polska S.A i centralny magazyn części zamiennych znajdują się w Warszawie. Firma posiada również cztery oddziały w kraju prowadzące doradztwo techniczno-handlowe i serwis urządzeń. Mają one swoją siedzibę w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Rybniku. Wyłączne przedstawicielstwo w Polsce obejmuje zarówno sprzedaż nowych urządzeń jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów firmy SAUER.