znajdz-swoja-sprezarke

Serwis


Zgłoszenie serwisowe

->> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Nigdy nie pozostawimy Cię samego!

Nasze zobowiązania wobec klienta nie kończą się wraz ze sprzedażą urządzeń ale dopiero się zaczynają. Nasi klienci mogą oczekiwać od nas współpracy w zakresie serwisu w ciągu całego przewidywanego okresu eksploatacji urządzeń. Podejmując tą współpracę dajemy nie tylko gwarancję niezawodnego działania sprężarek ale również minimalizujemy ryzyko wystąpienia potencjalnych awarii i kosztów z tym związanych.

Dział części zamiennych firmy SAUER poprzez rozbudowaną globalną sieć serwisu gwarantuje dostępność oryginalnych części zamiennych w najkrótszym możliwym czasie praktycznie w każdej części świata. Oferowany przez nas serwis gwarantuje zarówno stałą opiekę nad sprężarkami obejmującą rutynowe przeglądy i konsultacje techniczne jak również naprawy bieżące. Obsługę serwisową urządzeń prowadzimy zarówno na podstawie korzystnych dla klienta umów serwisowych jaki i zleceń doraźnych.

Nasi klienci mogą liczyć zarówno na gruntowne szkolenie w zakresie obsługi jak również pomoc w procesie rejestracji urządzeń we właściwych sobie terytorialnie oddziałach Urzędu Dozoru Technicznego.


Obsługa posprzedażowa


  • Umowy serwisowe

Niezawodność działania urządzeń zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii i kosztów przestoju w pracy z tym związanych. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i zagwarantowania bieżącej konserwacji sprężarek zgodnie z procedurami fabrycznymi nasi klienci otrzymują możliwość zawarcia umowy serwisowej gwarantującej wykonywanie okresowych przeglądów technicznych w oparciu o procedury fabryczne i z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.


Wypożyczanie sprężarek


Sprężarki zastępcze

Zdarza się, że klienci potrzebują sprężarkę powietrza sporadycznie (np. na czas wykonania kontraktu, pojedynczego zlecenia, testów lub badania naukowego). W takim przypadku koszt zakupu nowej sprężarki może stawiać pod znakiem zapytania opłacalność całego przedsięwzięcia, a dodatkowo po jego zakończeniu sprężarka nie będzie już potrzebna. W takim przypadku dajemy klientom możliwość wypożyczenia sprężarki na uzgodniony okres czasu z zapewnieniem wsparcia technicznego w zakresie właściwego doboru urządzenia jak i jego eksploatacji. Dostępność sprężarek na wypożyczenie zależy od aktualnego stanu magazynowego w Polsce jak i w fabryce w Niemczech.

foto-serwis