znajdz-swoja-sprezarke

Trzy stopnie sprężania

Zalety sprężarek Sauer

 

Doświadczenie i opinia użytkowników naszych sprężarek są dla nas bezcenne. Są inspiracją do poszukiwania udoskonaleń i ciągłego ulepszania rozwiązań na bazie już istniejących i pracujących sprężarek. Oto korzyści wynikające z ich ewolucyjnego rozwoju.

 

 • ochronaOchrona

 

Dzięki chłodzeniu powietrzem 3-stopniowej sprężarki jej temperatura zewnętrzna jest znacznie niższa niż w innych konstrukcjach wymagających pełnej osłony przed poparzeniem. Podczas gdy wirujące elementy są zabezpieczone pozostałe części sprężarki są odsłonięte co umożliwia łatwy dostęp do obsługi serwisowej i wymiany części.

 

 • 3 stopnie sprężania

Skonstruowana w 1970 roku, 3-stopniowa sprężarka chłodzona powietrzem jest sukcesywnie modernizowana w oparciu o opinie użytkowników i doświadczenie pracy ponad 3 tysięcy sprężarek co roku wypuszczanych na rynek. Rozłożenie ciśnienia na 3 stopnie sprężania skutkuje obniżeniem ciśnienia na poszczególnych stopniach a w konsekwencji niższymi temperaturami pracy. To oznacza znaczne wydłużenie interwałów pracy bezobsługowej.

 

 • Klasyczny monitoring

 monitoring

Wszystkie sprężarki SAUER wyposażone są w klasyczne akcesoria monitorujące ich pracę takie jak manometry i termometry. Pozwala to obsłudze na pierwszy rzut oka ocenić pracę sprężarki. Jeżeli jest to konieczne dodatkowo może być zainstalowany elektroniczny system monitoringu pracy.

 

1800 obr/min – normalna prędkość

normalna-predkoscProdukcję sprężarek o prędkości obrotowej 1800 obr/min rozpoczęto w 1970 roku. Pomimo, że prędkość tłoka nigdy nie przekracza 6 m/s jednak sprężarka wymaga specyficznych rozwiązań technicznych dla zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności. Rozwiązania te są testowane i udoskonalane w ekstremalnych warunkach pracy. Zdobyte doświadczenie oparte jest na ponad 100.000.000 godzin pracy sprężarek.

 • Wentylator osiowy

  W 3-stopniowych sprężarkach chłodzonych powietrzem stosowane są tylko wentylatory osiowe w pełnej osłonie. Zmniejsza to poziom hałasu oraz zwiększa przepływ powietrza chłodzącego w konfiguracji otwartej w porównaniu do wentylatorów radialnych mających większy spręż ale wymagających pełnej osłony sprężarki dla skutecznego chłodzenia.

  • Łatwa obsługa

  Sprężarki Sauer są łatwe w obsłudze. 4 proste procedury i bezpieczna konstrukcja pozwalają na pracę nawet niedoświadczonej obsłudze. Interwały między obsługowe są stałe i zawierają margines bezpieczeństwa. W przypadku zainstalowania elektronicznego systemu monitoringu pracy konieczność obsługi będzie sygnalizowana automatycznie.

   technologia-wygrywa

  • Technologia wygrywa z projektem i kosztami

  W okresie ewolucyjnego rozwoju naszych sprężarek musieliśmy podejmować decyzje w wielu kwestiach. Czy powinniśmy ograniczać koszty by być bardziej konkurencyjni jednocześnie redukując niezawodność? Czy powinniśmy równoważyć technologię i projekt? W obu przypadkach odpowiedź była NIE!

   

  Naszym pryncypium projektowym zawsze jest i zawsze będzie rozwój poprzez technologię i niezawodność co w przeszłości stało się podstawą sukcesu firmy Sauer.

start serwisSerwis

Nasze zobowiązania wobec klienta nie kończą się wraz ze sprzedażą urządzeń, ale dopiero się zaczynają.
Nasi klienci …

więcej »

Nigdy nie pozostawimy Cię samego!
                                           Znajdź swoją sprężarkę

                                                                  szczegóły »
 Kontakt
 
+ 48 (22) 868 00 33
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PRZEMYSŁ
 
 Sauer aktualności

start aktualnosci

W zakładce tej zawarte jest wiele ciekawych
informacji z życia firmy SAUER.

Znajdą tu Państwo m. in. aktualny numer naszego firmowego czasopisma „Manometr”, terminarz
targów i konferencji, informacje o organizowanych seminariach i wiele innych.

Ponadto …

więcej »

WYSOKOCIŚNIENIOWE TŁOKOWE SPRĘŻARKI SAUER ZNAJDUJĄ
ZASTOSOWANIE W SZEROKO ROZUMIANYM PRZEMYŚLE
wykorzystującym powietrze i gazy sprężone do ciśnienia max. 500 bar w procesach produkcyjnych i testach kontrolnych.
Nasze nowoczesne, efektywne i niezawodne ...  więcej »
ikonka-filmSauer wideo

Obejrzyj wideo o naszej firmie.
Wybierz interesujący Cię film.

Sprężarki Sauer »   Dla przemysłu »   O firmie »
 
 ikonka-pdfDo pobrania

Broszury informacyjne sprężarek i nie tylko   więcej »
mapa-polskiSauer w Polsce


Centrala
Warszawa »
Poznań
Wrocław
Rybnik